Курси англійської мови у школі Speak-Up

Напишу свої враження про курси, бо ссь вже як півроку минуло з того часу, як я почав вивчати англійську мову у школі Speak-Up school.

Позитив
На курсах доволі цікаво: викладачі (майже всі) весело проводять уроки, гарно пояснюють матеріал. Також непогано реалізовані заняття за комп’ютерами і книжки з навчальними матеріалами. До речі, при заняттях дійсно працюють всі види пам’яті, що допомагає краще запам’ятовувати матеріал. Іще позитив — це те, що можна записуватися на той час, коли зручно! До того ж є безкоштовний wi-fi.

Недолік 1. Непрофесійні native speakers.
Але є суттєві мінуси, зокрема, не може не лякати той факт, що Speak Up дуже багато коштів витрачає на маркетинг, тому заняття дорогі, але це ще не все, бо школа економить на професійних native speakers. Як економить? При записі на курси вам розповідають, що всі викладачі професіонали і мають якісь там філологічні дипломи, але на практиці все виявилося не так… Нещодано на курсах з’явився новий native, поведінка якого не відбивала його професіоналізм. Так і вийшло. Виявилося, що цей пан знає граматику гірше за 3-4 рівень (це початківці, всього 15 рівнів) і весь час заглядає у відовіді. Тому виникає логічне питання “за що ми платимо гроші”? Хоча варто зазначити, що у мене викладає 1 австралієць і 1 канадець, заняття з якими ду-уже цікаві, особливо з австралійцем (смалить дядько як вогнепал)), але я теж не знаю, чи є вони професійними викладачами з дипломами про відповідну освіту. Де вони взяли цього останнього я не знаю…

Недолік 2. Нецікаві і нудні завдання на conversations.
Це ще сильно залежить від викладача, але завдання на самих аркушах убогі та понурі. Хоча деякі персони навіть їх не можуть зробити :))

Загальна оцінка курсів: 3.5-4 з 5.

Tags:

One comment

  1. Александр

    хочу выучить основную грамматику английского языка!

Leave a comment